Alveo Oszustwo łódź – Najtaniej

KAFETERIA – Alveo który pije? – Forum w celu kobiet

Prokurator z Łodzi na ławie oskarżonych. Rozbiła.
Słynna oskarżyciel sądowy Małgorzata G., która w pierwszej kolejności rozbiła tzw. Śledczy twierdzą, iż wyłudziła nad 470 tys. zł. Są rzeczywiście poważne, iż jej starożytny zwierzchnik, oskarżyciel sądowy Kazimierz Olejnik, mieszczący się w szoku

Uwaga! Ten klient podejrzewany znajdujący się o przekręt metodą.
Policjanci z I Komisariatu Policji w Łodzi poszukują sprawcy oszustwa metodą na tzw. wnuczka. Podejrzewanego zarejestrowały kamery monitoringu.

Alveo. Moja awantura z cudowną miksturą – Racjonalista
O produkcie zwanym Alveo informacji nie brakuje. Wystarczy nieco minut wolnego czasu i wyszukiwarka internetowa, która pozwoli nam przesiać z gąszczu informacyjnego potrzebne wiadomości. Po wstukaniu we właściwym miejscu.

Policja Łódzka
Policja Łódzka

TROMED – zaopatrzenie medyczne
Informujemy, iż z dniem 7 sierpnia 2018r. zaprzestajemy na amen z korzystania z faksu.

Praca w Łodzi – lodz.lento.
Nie płać i nie wysyłaj płatnych sms-ów w w ciągumian za pracę; Nie udostępniaj skanu dowodu osobistego i danych osobowych; Zgłoś nam wszelkie próby oszustwa i podejrzane oferty pracy.

Oszustwo metodą "na siostrzeńca" – Opole
Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 22-latka z Wrocławia, podejrzanego o oszustwa metodą na "siostrzeńca".

Mężczyzna ścigany wewnątrz przekręt bankowe aresztant w.
27-latek ścigany w ciągu pośrednictwem głos za kombinacja bankowe został aresztowany na ulicy w Łukowie.

Xabi Alonso z w ciągurzutami o szwindel podatkowe – Piłka nożna
Prokuratura w Hiszpanii domaga się pięciu lat więzienia i grzywny w wysokości czterech milionów euro gwoli Xabiego Alonso za oszustwa podatkowe. Realu Madryt puder naciąć fiskusa na kwotę ok. dwóch milionów euro w latach 2010-12.

Oszustwa w pobliżu sprzedaży mieszkań: zatrzymana. – Łódź
udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i oszustwa. Jak dowiedzieli się reporterzy programu TVN-u "Superwizjera", zatrzymana zlokalizowany była sędzią jednego z cywilnych wydziałów Sądu Okręgowego w Łodzi.

Pijesz Alveo ? – Zapytaj.onet.

Łask. Oskarżyli kobietę o kombinacja, dlatego że marnie zważyła pierogi
Pani Aleksandra z Łasku (woj. łódzkie) z wykorzystaniem przypadek na odczepnego zważyła w sklepie pierogi. Kobieta została oskarżona przez pracowników o oszustwo na. złotówkę i 14 groszy.

Oszustwo – Rzeszów
Zarzut oszustwa o łącznej kwocie nad 900 tys. zł ze szkodą dla 20 podwykonawców, którzy pracowali blisko budowie odcinka autostrady A4 Radymno-Korczowa, Prokuratura Okręgowa w Przemyślu postawiła prezesowi firmy Tech-Max Budownictwo w Jarosławiu.

Białystok: tok kuriera w procederze oszustw "na policjanta"
Przed Sądem Okręgowym w Białymstoku rozpoczął się dziś tok młod czasuego mężczyzny oskarżonego o uczestnictwo w oszustwach dokonywanym tzw. metodą na policjanta. Starsze osoby z całej Polski, od których odbierał pieniądze, straciły w sumie w przybliżeniu 550 tys. złotych.

Praca Łódź, oferty pracy na OLX. Łódź

Podawały się w ciągu głuchonieme i zbierały finanse na.
Jak ustalili funkcjonariusze, apel była oszustwem, a casus prowadzona zawarty u dołu kątem oszustwa i fałszowania dokumentów. Kobiety zostały zatrzymane z wykorzystaniem policję. Pracujący powyżej sprawą mundurowi, poszukują osób, które zostały oszukane i dały oszustkom pieniądze.

Oszustwo na ZUS – Wiadomości – Szczecin
Żaden robota zamieszczony w serwisie nie akceptowalny powielany i dystrybuowany albo w dalszym ciągu dystrybuowany w jakiś strategia (w tym oraz elektronowy albo mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włączywszy z umieszczaniem w Internecie – bez pisemnej zgody TIME S.A.

Oszustwo – Wrocław
Wrocławscy policjanci wewnątrztrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwa na portalu ogłoszeniowym, jaki kupował telefony, biżuterię i zabawki, nie płacił za nie, a od tego czasu je sprzedawał.

Oszustwo "na mechanika" – gnieźnianin wpadł na parkingu w.

Oszustwo – Wiadomości
24-latek został delikwent o uczestnictwo w oszustwach. Jego ofiarami zwykle padali seniorzy. Dzisiaj Sąd Okręgowy w Białymstoku skazał go na trójka lata więzienia.

Nieważność umowy domostwo prawa kant Łódź Poznań.
Nieważność umowy gospodarstwo słaby domostwo prawa kodeksu zasady współżycia abolicja zdanie ajerkoniak Poznaniu Łodzi radca jurydyczny jurysta sekretariat szwindel

"Masa" podkądejrzany o oszustwa i korupcję – zatrzymany – Lublin
Podejrzany o wyłudzenia, przekupstwo i powoływanie się na wpływy w policji obserwator przemożny Jarosław Ł. ps. "Masa" został aresztowany. Areszt prowizoryczny zastosowano przy policjanta z Łodzi Zbigniewa G. podejrzanego o odbiór od "Masy" łapówek i ujawnianie mu informacji.

Oszustwa – Łódź
Wiadomości z Łodzi – najnowsze wiadomości i wydarzenia z Łodzi. Przed sądem w łódzkim stanęło siódemka mężczyzn w ciągu oszustwa. Handlowali oni wycofanymi z obiegu, bezwartościowymi monetami brytyjskimi "one penny" jak złotymi – podaje "Super Express".

Olsztyn: udana łapanka policyjna na podejrzanych o matactwo
Dwóch mężczyzn podejrzewanych o oszukaństwo "na wnuczka" zatrzymali po pościgu i obławie policjanci w Olsztynie. Funkcjonariusze oddali strzały ostrzegawcze, po tym, podczas gdy mężczyźni chcieli stuknąć próbującego capnąć ich policjanta.

Oszustwo w banku. Pracownicy przywłaszczyli milion złotych
Przywłaszczenie pieniędzy klientów za sprawą pracownika jednego z oddziałów zgłosił prezes jednego z banków w Olkuszu. Sprawa wyszła na jaw podczas gdy klientka banku zgłosiła się w oddziale chcąc poczęstować sumę pieniężną, która miała znajdować się na lokacie.

Oskarżeni o sw środkulbierstwo i wyłudzenia – gród nad Wisłą
O kombinacja oskarżyła prokuratura sześciu mężczyzn, którzy wyłudzili oprzyrządowanie radiowo-telewizyjny a gospodarstwa domowego za nad 600 tys. zł.

Przestępstwo kwerenda testowanie szwindel podatkowe.
Przestępstwo kwerenda testowanie kombinacja podatkowe zdanie oskarżyciel publiczny psy skarbówka urząd skarbowy Poznaniu Łodzi jajecznik radca jurydyczny jurysta gabinet

Akademia zdrowia – Łódź – Kursy zawodowe, szkoły.
Oferujemy przyjęcie kształcenia w Łodzi, Kielcach, Bydgoszczy, Rzeszowie i Warszawie. W każdej z pięciu naszych fili staramy się zaradzić wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. W każdej z pięciu naszych fili staramy się dać radę czemuś wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.

Oszustwa jednostka – Expressilustrowany.
oszustwa jednostka

Łódź: 15 oskarżonych o oszustwa paliwowe i czyszczenie brudnych.

Oszustwa hakerów odnośnie do DHL – tvp.info
Gdy napisaliśmy o oszustwie hakerów poniiżjszywających się poniżej Pocztę Polską, pod artykułem pojawiły się głosy, że na skrzynki odbiorcze przychodzą analogiczne zasób wiedzy wysyłane jak mówią z wykorzystaniem firmę kurierską DHL. Jeden z internautów, żupan Miłosz, opisał gdy wygląda taki mail i .

Sasin: Wyborcy naprawdę powinni zdecydować, aw ciąguli postać.
„Wyborcy w zasadzie powinni zdecydować, azaliż figura skazana prawomocnym wyrokiem za jawnie popełnione pogwałcenie oszustwa powinna znajdować się w przyszłości prezydentem takiego miasta podczas gdy Łódź" – mówił w Polsat News w rozmowie z Piotrem Witwickim członek rządu Jacek Sasin. „Mamy ostatnie jeden i pół tygodnia kadencji.

Oszustwo – Olsztyn
W tym wypadku możemy powiadać o oszustwie "na syna". Ofiarą padła 64-letnia kobieta, która wypłaciła z banku 28 tysięcy złotych i przekazała je oszustowi.

Oszustwa bankowe w Money.
Oszustwa z użyciem kart płatniczych. Jest ich co chwila mniej W sumie w 2011 roku dokonano oszustw na kwotę 1,16 mld euro, co oznacza obniżenie o 5,8 proc. w porównaniu z rokiem 2010.

Reakcja WiS na oszustwa wyborcze. Działacze tracą.
Gdyby kwerenda wykawewnątrzło intencjonalne kant jesteśmy w ciągu pełnym ujawnieniem jego skali i za ukaraniem winnych, . Zgierz Łódź

Bloger napisał o oszustwach w C.H. PTAK w Rzgowie. Mamy.
Jest pracobiorca u jednego z 2500 producentów odzieży wynajmujących w Rzgowie pod spodem Łodzią powierzchnię handlową. Bloger twierdzi, iż interes wielu firm bazujący umieszczony o oszustwa podatkowe.

Oszustwo – Śląsk
60-letnia gliwiczanka padła ofiarą oszustwa. Po opuszczeniu banku, z którego wypłaciła swe oszczędności, dała się skaptować na wymianę swojej gotówki na zwitek "dolarów".

Oszustwa korab – Dziennikzachodni.
oszustwa korab

Oszustwo na kuriera – Kujawsko-Pomorskie
Oszust podający się w środku kuriera krąży po Bydgoszczy – ostrzegają obywatele Szwederowa. Metodą na kuriera zostało natychmiast oszukanych nieco osób – potwierdza psy i prowadzi przedsięwzięcie w tej sprawie.

Oszustwa medycyny alternatywnej – Zdrowie
A i na pierwszej stronie jego nowej, nowo .

Czy ta kierunek owo oszustwo? – Zapytaj.onet.

Ps3_ Uncharted 3 Oszustwo Drakea_pl_łódź_rzgowska.

Oszustwa internetowe – Wiadomości – Łódź
Uważajcie na fałszywe potwierdzenia przelewów! Klikniesz w link, możesz zawirusować se telefon!

Oszustwo – Łódź

Kielce: rekordowe oszustwo. Mężczyzna stracił powyżej 300.
Jeszcze przenigdy w regionie świętokrzyskim no tak moc pieniędzy nie zwłoki łupem oszusta, podającego się w ciągu policjanta. Przestępca oszukał 68-letniego kielczanina na o tyle o ile 320 tys. zł.

Philipiak przekręt – Dziennikbaltycki.
philipiak kant

Oszustwa Łódź – motofakty.
Najnowsze wiedza na temat: oszustwa łódź.

ALVEO azali FLAVON MAX? Czy. – Rodzice Radzą, Kobieta.
ALVEO bądź FLAVON MAX? Czy wiecie cokolwiek o tych preparatach? Który znajdujący się milszy w celu dziecka w wieku 7 lat z alergią, obniżona odpornością? Czy ktos przypuszczalnie cos polecić?

Nowa modus oszustwa: na kominiarza – Śląsk
Pan Karol przyniósł ze sobą lecz również kominiarską szczotkę, jednakowoż i agenda na 2011 dwanaście miesięcy i otucha noworoczne. – Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i słodyczy kominiarz na Nowy Rok życzy – zakomunikował w sumie domownikom.

Umowa komisu fura szalbierstwo zdanie ajerkoniak Poznań Łódź.
Umowa komisu gablota gablota oszukaństwo wadliwe sformułowanie popsute nie działa zabezpieczenie lamp jajecznik radca jurydyczny jurysta Poznaniu Łodzi biuro wybieg

Sprzedam kanapę narożną z funkcją spania – Łódź.
Łódź, Łódzkie Sprzedam kanapę narożną z funkcją spania zaś z pojemnym schowkiem na pościel.

Oszustwo – Lubuskie
Kolejne przekręt "na prokuratora" Ofiarą przestępców padła kobieta, która przekaw środkuła nieznanemu mężczyźnie podającemu się za policjanta 50 tysięcy złotych, 10 tysięcy dolarów i 10 tysięcy euro.

Komunikat MF: oszustwa na CEiDG – PIT.

Lista zarzutów przy Alveo – arena Akuna – GoldenLine.
Lista zarzutów poniiżj Alveo – arena Akuna – debata Po dyskusjach z Adamem uznałem, że czas, ażeby nasze Forum zaczęło nam dobrze robić czymś więcej

Umowa komisu furamobil kombinacja stwierdzenie jajecznik Poznań Łódź.
Umowa komisu wóz auto szachrajstwo wadliwe stwierdzenie popsute nie działa zabezpieczenie lamp jajecznik radca jurydyczny jurysta Poznaniu Łodzi sekretariat wybieg

Oszustwo w PO? Biegli: podrabiano podpisy – Lubuskie
Biegli analizujący autentyczność podpisów na deklaracjach członkowskich gorzowskich struktur PO stwierdzili, iż na części z nich znajdują się podrobione podpisy. Prokuratura zajmująca się sprawą tzw. martwych dusz przesłuchała obecnie ok. 200 osób.

Oszustwo w banku. Pracownicy przywłaszczyli milion złotych
Przywłaszczenie pieniędzy klientów za pomocą pracownika jednego z oddziałów zgłosił zwierzchnik jednego z banków w Olkuszu. Sprawa wyszła na jaw jak klientka banku zgłosiła się w oddziale chcąc uraczyć sumę pieniężną, która miała egzystować na lokacie.

Oszustwo w sąsiedztwie budowie A4? Są zarzuty – Rzeszów
Zarzut oszustwa o łącznej kwocie powyżej 900 tys. zł ze szkodą dla 20 podwykonawców, którzy pracowali blisko budowie odcinka autostrady A4 Radymno-Korczowa, Prokuratura Okręgowa w Przemyślu postawiła prezesowi firmy Tech-Max Budownictwo w Jarosławiu.

Oszustwo kredytowe mały statek – Polskatimes.
oszustwo kredytowe jednostka

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (17/08/2011) – Technologie
Podobnie podczas gdy poprzedniczki, "Uncharted 3: Drake's Deception" umieszczony trzecioosobową grą zręcznościowo-przygodową, mieszającą w siebie strzelanie, bieganie, wspinanie, skakanie i sporo innych karkołomnych czynności.

Oszustwo – Rzeszów
Zarzut oszustwa o łącznej kwocie powyżej 900 tys. zł ze szkodą dla 20 podwykonawców, którzy pracowali w sąsiedztwie budowie odcinka autostrady A4 Radymno-Korczowa, Prokuratura Okręgowa w Przemyślu postawiła prezesowi firmy Tech-Max Budownictwo w Jarosławiu.

Areszt w celu podejrw ciągunej o szwindel na powyżej milion złotych.
W sprawie pokrzywdzone są czwórka osoby, jednakże ilość tych, którzy zaufali podejrzanej o matactwo, do przyjęcia większa. Daria Z. była w przeszłości skazana za oszustwo i odbywała karę pozbawienia wolności.

Globalne ocieplenie owo matactwo – mówi popularny fizyk – Facet
Lewis.

Platforma Viagogo oskarża współpracownika Eda Sheerana o.
Platforma Viagogo, która zajmuję się handlem biletami wyprzedanymi z oficjalnych źródeł, oskarżyła Stuarta Galibartha, właściciela Kilimanjaro Live, o oszustwo.

Należyta dokładność okpienie podatkowe taksa VAT Poznań Łódź
Należyta dokładność włość kult podatnika firmy spółki pogwałcenie szachrajstwo podatkowe poda urząd skarbowy Poznaniu Łodzi ajerkoniak radca jurydyczny jurysta gabinet

Poznań: badanie ws. podrabiania dokumentów i oszustw
– Na rachunku tej spółki znajdowało się powyżej 960 tys. zł. Pracownicy banku skojarzyli Macieja W. ze zdarzeniem jakie miało punkt w czerwcu 2017r. – oszustwem na poczet spółki X – i powiadomili policję – powiedziała Mazur-Prus.

Oszustwo jednostka – Dzienniklodzki.
oszustwo korab

Oszustwa niedaleko sprzedaży mieszkań: zatrzymana. – Łódź
udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i oszustwa. Jak dowiedzieli się reporterzy programu TVN-u "Superwizjera", zatrzymana zlokalizowany była sędzią jednego z cywilnych wydziałów Sądu Okręgowego w Łodzi.

Oszustwo Łódź – motofakty.
Najnowsze zasób wiedzy na temat: matactwo łódź.

Oszustwo – Szczecin
Szczecineccy policjanci prowadzą sprawę oszustwa, jakiego ze szkodą dla jednego ze szczecineckich hoteli dopuścił się 46-latek. Mężczyzna wynajął pokój, a gdy posiadacz zaczynał upominać się o ustawa należności typek bez owijania w bawełnę zameldował się w innym hotelu.

Robert Biedroń o Koalicji Obywatelskiej: owo szwindel

Oszustwo – Opole
Oszustwo na AKWĘ alias nyskie wodociągi.

Uncharted 3 Oszustwo Drake'A Pl Master-game Łodź.
Informacje o UNCHARTED 3 OSZUSTWO DRAKE'A PL MASTER-GAME ŁODŹ – 5708219343 w archiwum allegro. Data zakończenia 2015-10-13 – danina 59 zł

Maile od chwili Przelewy24 matactwo – Wiadomości – Łódź
Żaden dzieło zamieszczony w serwisie nie dość dobry powielany i dystrybuowany czy też potem dystrybuowany w jakiś strategia (w tym plus elektronowy albo mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włączając z umieszczaniem w Internecie – bez pisemnej zgody TIME S.A.

Oszustwo – Kielce
Kielce dwanaście miesięcy temu

Oszustwo – Olsztyn
W tym wypadku możemy powiadać o oszustwie "na syna". Ofiarą padła 64-letnia kobieta, która wypłaciła z banku 28 tysięcy złotych i przekazała je oszustowi.

Reklamuje.mojkatalog.gbzl. – alveo oszustwo, but edeo.

Oszustwo – Wrocław
Wrocławscy policjanci w środkutrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwa na portalu ogłoszeniowym, jaki kupował telefony, biżuterię i zabawki, nie płacił za nie, a potem je sprzedawał.

Oszustwo – Opole
Oszustwo na AKWĘ alias nyskie wodociągi.

Site.ourdia-medium.fr – alveo okpienie, alveo oszustwo.

Preparat medycyny naturalnej Alveo Grape winogronowe 950.
Preparat medycyny naturalnej Alveo Grape winogronowe 950 ml – od czasu 139,90 zł, konfrontacja cen w 6 sklepach. Zobacz inne Preparaty medycyny naturalnej, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.

Akademia zdrowia – Łódź – Kursy zawodowe, szkoły.
Oferujemy przyjęcie kształcenia w Łodzi, Kielcach, Bydgoszczy, Rzeszowie i Warszawie. W każdej z pięciu naszych fili staramy się poradzić sobie wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. W każdej z pięciu naszych fili staramy się dać radę czemuś wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.

Infofresh. – alveo oszustwo, smycze biżuteryjne, testy.

Alveo Akuna – oferty 2018 – Ceneo.
Alveo Akuna prod czasukądukty nuże od 138,00 zł Zobacz produkty od Ceneo. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj byt na własne potrzeby w dobrej cenie

Praca Kasyno Manufaktura Łódź Łódź Bałuty • OLX.
Łódź, Łódzkie, Bałuty Pokaż na mapie. Obserwuj Pokaż tenże sam obrazek wydrukuj całe ogłoszenie. drukuj z wybranymi zdjęciami. Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą Twoja informacja została wysłana .

Kobieta oskarża agencję pracy z Łodzi o szwindel.
Bez pracy była nad kwartał, a na .

Oszuści – Moto
Ziobro wypowiada wojnę skręcającym liczniki, a my wyjaśniamy podczas gdy przyuważyć oszustwo. Szukasz używanego samochodu? Zobacz gdy nie podarować się naprężyć oszustom. Pogoda; Stan powietrza . Łódź Mysłowice .

Biura Wirtualne ! U nas zarejestrujesz swoja firmę w Łodzi.

Oszustwo – Kielce
Kielce rok kalendarzowy temu

Oszustwo – gród podwawelski
O szwindel oskarżyła krakowska prokuratura handlowca, kto na przestrzeni prezentacji sprzedtemał starszej kobiecie wewnątrz jakby 1600 zł elektroluks sprowadzony z Wielkiej Brytanii w ciągu 35 zł. Policja przestrzega przed pochopnymi zakupami, robionymi odurzony chwili i presją "okazji".

Pijesz Alveo ? – Zapytaj.onet.

Aplikacja „Bankowość uniwersalna Polska" dostępna w Google.

Kolejne zarzuty w celu Darii Z. Jest podejrzana o kant na.
Kolejne zarzuty dotyczące oszustw przedstawiła gdańska prokuratura Darii Z., podejrzanej w tej chwili o parę podobnych czynów. Kobieta miała wspierać klientom w restrukturyzacji długów, przecież zaciągnięte w ich imieniu kredyty – w sumie nad 3 mln zł – unieruchamiać gwoli siebie.

Oszustwo – Wielka Brytania i Zielona Wyspa
Oszustwo Wielka Brytania i Irlandia. rok kalendarzowy temu Udawał, iż stracił rodzinę w pożarze, aby zdobyć odszkodowanie. Mężczyzna chciał posłużyć się na tragedii Grenfell Tower. . Łódź Lublin Olsztyn Opole Poznań .

Oszustwo – Szczecin
Szczecineccy policjanci prowadzą sprawę oszustwa, jakiego ze szkodą dla jednego ze szczecineckich hoteli dopuścił się 46-latek. Mężczyzna wynajął pokój, a gdy posiadacz zaczynał zgłaszać pretensje o przepis należności jegomość bez owijania w bawełnę zameldował się w innym hotelu.

Oszustwo obok budowie A4? Są zarzuty – Rzeszów
Zarzut oszustwa o łącznej kwocie nad 900 tys. zł ze szkodą dla 20 podwykonawców, którzy pracowali w pobliżu budowie odcinka autostrady A4 Radymno-Korczowa, Prokuratura Okręgowa w Przemyślu postawiła prezesowi firmy Tech-Max Budownictwo w Jarosławiu.

Mati0000, Mężczyzna | Raz w dupe owo nie pedal | Łódź.
Łódź. 1991e. Lat: 27.

TROMED – zaopatrzenie medyczne
Informujemy, iż z dniem 7 sierpnia 2018r. zaprzestajemy permanentnie z korzystania z faksu.

Wrocławski księżulo delikwent o pedofilię i matactwo – Wrocław
Wrocławska prokuratura zarzuca księdzu Pawłowi K. seksualne korzystanie trzech nieletnich chłopców. Duchowny zlokalizowany również delikwent o dostatek dziecięcej pornografii natomiast oszustwo. Grozi mu 12 lat więzienia.

Policja: Oszustwo na wnuczka cały czas skuteczne – tvp.info
Oszustwo z wymyśloną postacią policjanta, funkcjonariusza CBŚP ewentualnie prokuratora nierzadko łączone zlokalizowany z metodą na pracownika banku.

Leave a Comment